KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066177
nr 1606 6177
Stilleben. Signerad Jensen. Olja på pannå, 20,5x25,5, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:08:22
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)